Odkazy
Výroba, dodávka a montáž kuželkářského zařízení
Sportovní organizace
- ČOV – Český olympijský výbor
- ČSTV – Český svaz tělesné výchovy
- ČOS – Česká obec sokolská
- ČOS (neoficiální)
- ATJSK – Asociace tělovýchovných jednot a sportovních klubů ČR
- OREL
- ČSTPS – Český svaz tělesně postižených sportovců
Další zajímavé odkazy
- 1. Kuželkářský Fan-Club Dačice
- Antidopingový výbor České republiky
- Česká bowlingová asociace
- Kuželky – sportovni.net
Krajské svazy
- Jihomoravský oblastní kuželkářský svaz
- Karlovarský kuželkářský svaz
- Krajský svaz Vysočina
- Královéhradecký krajský kuželkářský svaz
- Moravskoslezský a Olomoucký krajský kuželkářský svaz
- Pardubický krajský kuželkářský svaz
- Pražský kuželkářský svaz
- Severočeský oblastní kuželkářský svaz
Odkazy na družstva I. ligy
- KK Konstruktiva Praha
- KK Lokomotiva Tábor
- KK Moravská Slávia Brno
- KK PSJ Jihlava
- KK Slavia Praha
- SKK Jičín
- SKK Náchod
- Slavoj Praha
- Sokol Kare Luhačovice
- TJ Centropen Dačice
- TJ ČKD Blansko
- TJ ČKD Blansko 2
- TJ Jiskra Kovářská
- TJ Jiskra Rýmařov
- TJ Loko Česká Třebová
- TJ Loko České Velenice
- TJ Sokol Husovice
- TJ Spartak Přerov
Oddíly dle krajů
Karlovarský kraj
- Jiskra Hazlov
- SKK Karlovy Vary
- TJ Lomnice
- TJ Slovan Karlovy Vary
- TJ Sokol Teplá
- Dravex Sokolov (neregistrovaní)
- Karlovarská liga neregistrovaných
- KK Chemička Sokolov (neregistrovaní)
Plzeňský kraj
- Kuželky Holýšov
- SK Škoda VS Plzeň
- SKK Rokycany
- TJ Baník Stříbro
- TJ Havlovice
- TJ Slavoj Plzeň
- TJ Sokol Újezd svatého Kříže
Ústecký kraj
- KK Hvězda Trnovany
- SKK Bohušovice nad Ohří
- Sokol Roudnice nad Labem
- Sokol Ústí nad Labem
- TJ Lokomotiva Žatec
- TJ Lovosice
Liberecký kraj
Středočeský kraj
- KK Akuma Mladá Boleslav
- Kuželkářský klub Sadská
- SK Kosmonosy
- TJ Bohemia Poděbrady
- TJ Sokol Benešov
- TJ Sokol Kolín
- TJ Sokol Rudná
- TJ Sokol Tehovec
- TJ Sparta Kutná Hora
- TJ Sparta Kutná Hora 2
Královéhradecký kraj
Pardubický kraj
Praha
Jihočeský kraj
- SKK Slavoj Český Krumlov
- TJ Slovan Jindřichův Hradec
- TJ Dynamo České Budějovice
- Dačická amatérská liga
Kraj Vysočina
- KK Nové Město na Moravě
- TJ BOPO Třebíč
- TJ Kopa Třebíč
- TJ Spartak Velké Meziříčí
- TJ Start Jihlava
- Třebíčské kuželky
- Jihlavská amatérská liga
Jihomoravský kraj
- KC Hodonín
- KC Réna Ivančice
- KK Brno–Židenice
- KK Rostex Vyškov
- KK Slovan Rosice
- Kuželky Dubňany
- SK Baník Ratíškovice
- TJ Sokol Brno IV
- TJ Sokol Vážany
Olomoucký kraj
Zlínský kraj
- KC Zlín
- KK Kroměříž
- TJ Slavia Kroměříž
- KK Sokol Litenčice
- SK Slavičín
- TJ Jiskra Otrokovice
- TJ Valašské Meziříčí
- KK Pilana tools Zborovice (neregistrovaní)
Moravskoslezský kraj
- SKK Ostrava
- TJ Horní Benešov
- TJ Krnov
- TJ Sokol Bohumín
- TJ Sokol Sedlnice
- TJ Unie Hlubina
- TJ VOKD Poruba